• Elektronické prihlasovanie a odhlasovanie stravy

•  Od 11.9. 2017 budete môcť využívať službu odhlasovania prostredníctvom internetu.

Pre registráciu stravníkov a pre objednávanie stravy na internete postupujte podľa nasledujúcich pokynov:

Registrácia služby

1.         Navštívte kanceláriu vedúcej Školskej jedálne. Tu dostanete prihlášku s číslom zariadenia na prihlásenie objednávania stravy na internete. Zároveň Vám bude pridelené Vaše jedinečné prístupové meno (používateľa) a heslo. Údaje sú pripravené vopred.

Používateľ - môže obsahovať čísla a písmena bez diakritiky

Heslo - môže obsahovať čísla a písmena bez diakritiky, ihneď si prednastavené heslo zmeňte.

Môžete tiež zadať e-mailovú adresu, na ktorú Vám systém bude posielať tieto správy:

-           potvrdenie objednávky

-           nedostatočná výška konta

-           kontrola neodobranej stravy

-           mesačný prehľad

-           potvrdenie o prijatí platby

Heslo a email môžete kedykoľvek neskôr zmeniť po prihlásení do systému webovej stránky www.strava.cz v sekcii Nastavenie používateľa. Po zriadení služby si na webe určíte, ktoré z týchto správ si prajete naďalej posielať.

Objednávanie stravy používateľom

2.         Od nasledujúceho dňa po registrácii sa dá objednávať strava pomocou internetu na adrese: www.strava.cz  . Pri prvom prihlásení zadajte zariadenie 9109. Môžete si uložiť vybrané zariadenie.

3.         V ďalšom dialógu na www.strava.cz  sa zobrazí položka Prihlásenie používateľa. Jazyk si vyberiete kliknutím na skratku jazyka vpravo hore CZ SK EN.

4.         Vyplňte a potvrďte položky Používateľ a Heslo, ktoré ste si získali v kancelárii ŠJ. Ak ste nový stravník tak ste si údaje zvolili pri registrácii služby (viď bod 1). Je vhodné si nechať Uložiť údaje.  Stlačte zelené tlačítko Prihlásiť. Ste prihlásený do systému a môžete objednávať stravu.

5.         Pre objednávanie stravy vyberte menu Objednávky. Vykonajte požadované zmeny svojich prihlášok a odhlášok kliknutím na príslušný deň/druh jedla. Zmeny nezabudnite uložiť potvrdením zeleného tlačítka Odoslať.

6.         Zo systému sa odhlásite kliknutím v menu vpravo hore Odhlásiť sa.

Ďalšie pokyny, podrobnosti a návody nájdete na www.strava.cz.